Jestem magistrem psychologii, certyfikowanym superwizorem/dydaktykiem poznawczo-behawioralnym (Certyfikat PTTPB nr 39) oraz terapeutą poznawczo-behawioralnym (Certyfikat PTTPB nr 121).

Prowadzę Terapię Schematu – w nurcie tym bardzo intensywnie się szkolę, przygotowując się do certyfikacji. Należę również do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz EABCT.

Praktykę zdobyłam jako terapeuta grupowy na Dziennym Oddziale leczenia Nerwic przychodni lekarskiej WAT, w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza (Szpital Psychiatryczny w Tworkach) na Oddziałach Ogólnopsychiatrycznych oraz jako terapeuta indywidualny w dwóch Poradniach Zdrowia Psychicznego w Warszawie. 

Specjalizuję się w psychoterapii pacjentów dorosłych i młodzieży z zaburzeniami: lękowymi, osobowości, nastroju oraz jedzenia (anoreksja, bulimia). Ponadto moje zainteresowania zawodowe związane są też z diagnozą psychologiczną dzieci. Prowadzę również terapię par i małżeństw.

Jestem autorką warsztatów dla pacjentów „W przyjaźni z lękiem”, a także współautorką książki pt. : „Zaburzenia psychiczne i rozwojowe dzieci a szkolna rzeczywistość” (PWN 2016 r.).

Od kilku lat prowadzę zajęcia z psychoterapii poznawczo-behawioralnej dla psychoterapeutów na kursach przygotowujących do certyfikatu PTTPiB.

W 2016 roku współpracowałam z Polskim Radiem Dzieciom jako ekspert – psycholog dziecięcy i uczestniczyłam w specjalnych audycjach dedykowanych rodzicom, odpowiadając na ich pytania.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji oraz nieustannie dbam o swój rozwój, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach – głównie z obszaru terapii poznawczo-behawioralnej i terapii schematów.

Prowadzę psychoterapię oraz superwizję również w języku angielskim i włoskim.

Pracuję na co dzień w Warszawie, jako psychoterapeutka w prywatnej praktyce – Gabinet Psychologiczny PsychoLab oraz w ośrodku Poza Schematami.